Sporcuların çoğunun kendi odası ve banyosu olduğunu söyledi.

Grab your FREE Downloadable below!

Sporcuların çoğunun kendi odası ve banyosu olduğunu söyledi.

Ancak Nichols bir şeyden emindi – okula veya takıma veda etmeye hazır değil, duyurulmasından kısa bir süre sonra NCAA’ya tutkulu bir dilekçe göndererek konumunu yeniden gözden geçirmesini istiyor. Kış Sporları Sporcuları son bir şeyi hak ediyor. rekabet fırsatı. pic.twitter.com/UHXK7iVuR8— MAGGIE NICHOLS (@ MagsGotSwag12) 6 Nisan 2020 / ** / / ** / Nichols, spor gazeteciliği alanında yüksek lisans yapmak ve okulda gönüllü koç olarak çalışmak için kampüste bir yıl daha geçirmeyi planlamıştı. takım. Koçluğun tüm yönlerini, olarak tanımladığı Kindler’dan öğrenmek istiyor. "benim için ikinci bir anne gibi." Ayrıca bir yayın stajı yapmayı umuyor."Kariyerime dönüp bakıyorum ve gülümsüyorum çünkü, en düşüklerin en altından geçmeme rağmen, en yükseklerin de en yükseklerinden geçtim, dedi. "İnsanların asla deneyimlemeyeceği bazı şeyleri deneyimledim – rekabet için uluslararası seyahat etmek ve dünya şampiyonalarına gitmek, ulusal şampiyonalara gitmek, ulusal şampiyonluklar kazanmak, dünya şampiyonaları kazanmak."Dürüst olmak gerekirse, geriye bakıyorum ve bu bir rüya." 14 Eki 2020 Graam Hays ESPN.com CloseGraham Hays, softbol ve futbol dahil olmak üzere espnW için kolej sporlarını kapsar. Hays, 1999’da ESPN ile başladı. Twitter’da takip edin NCAA Women’s Final Four, 2026’da Phoenix’e geliyor ve etkinliğin o şehirde ilk kez ortaya çıkması ve Rocky Dağları’nın batısındaki bu yüzyılda ilk kez ortaya çıkması anlamına geliyor. NCAA, 2025 için ev sahibi siteleri açıkladı. ve 2026 Final Four’ları Çarşamba günü, Tampa’nın 2025’te dördüncü kez ev sahipliği yapması için seçildi. Phoenix’teki etkinlik, Final Four’un Rockies’in batısında yapılacağı altıncı kez ve San Jose, California’dan bu yana ilk kez olacak. 1999. Kadınlar turnuvası 2012’de Denver’da sona erdi, en batıdaki yarı finaller ve final bu yüzyılda şimdiye kadar risk aldı.Editör’ün Seçtikleri Bekleme oyunu, kadınların kolej basketbolu konferans dışı programlarını tahrip ediyor NCAA ayrıca yeni bir bölgenin ilk dört yılı için siteleri duyurdu iki sitenin her birinde sekiz takım içerecek format. Yeni format, dört sitenin her birinde dört takımın oynadığı mevcut formatın yerini alacak. 2023’te Greenville, Güney Carolina ve Seattle bu tür ilk iki bölgeye ev sahipliği yapacak.

Bunu 2024’te Albany, New York ve Portland, Oregon, 2025’te Birmingham, Alabama ve Spokane, Washington ve 2026’da Fort Worth, Texas ve Sacramento izleyecek. NCAA daha önce San Antonio’nun ev sahibi olduğunu duyurdu. 2021 Kadınlar Final Four’u, 2022’de Minneapolis, 2023’te Dallas ve 2024’te Cleveland izledi. 3 Haziran 2020Heather Dinich ESPN Kıdemli Yazar Close College futbol muhabiri 2007’de ESPN.com’a katıldı Indiana Üniversitesi mezunu Twitter’da takip edin Evde karantinaya alınması istendikten sonra Kampüse dönmeden 14 gün önce Louisville öğrenci sporcuları geri karşılandı ve Salı günü Cardinal Stadyumu’nda drive-up koronavirüs testine tabi tutuldu. 120’den fazla öğrenci sporcu, antrenör ve personel, futbolu, erkekleri temsil eden küçük sporcu grupları olarak test edildi. ve kadın basketbolu ve kadın ve erkek yüzmeleri, 8 Haziran’da herhangi bir gönüllü fiziksel aktiviteye başlamadan önce test edilmek üzere bir hafta erken döndüler. Louisvill’in baş atletik antrenörü Matt Summers e, koronavirüs salgını sırasında çevreyi güvenli hale getirecek prosedürleri uygulamaya koymak için yerel sağlık yetkilileriyle uzun süre çalıştığını söyledi. İlk aşama, rehabilitasyon için kasabada olmayan 30 futbolcu da dahil olmak üzere küçük grupları geri getirmekti. Summers her oyuncuya ulaştı ve kampüse gelmeden önce evdeyken 14 gün karantina almalarını istedi ve onları temel sağlık kuralları konusunda eğitti."Summers, sürecimiz, ne yaptığımız ve ne kadar hazırlıklı olduğumuz konusunda kendimi çok iyi hissettiğimi söyledi. Futbolcuların her biri Perşembe günü fiziksel olarak çalışacak ve ardından Pazartesi günü gönüllü antrenmanlara başlayacak. Sporcular her gün sıcaklıklarını kontrol ettirecek ve tesise girmeden önce günlük belirti kontrolüne cevap vereceklerdir."Louisville koçu Scott Satterfield, onları geri getirirken yaptığımız iş konusunda kendimizi güvende ve rahat hissediyoruz dedi. "Hepimiz% 100 emin değiliz – kimsenin olduğunu sanmıyorum – oradaki herhangi bir doktora sorabilirsiniz ve muhtemelen size aynı şeyi söylerler, ancak elimizde olan şey muhtemelen bulabileceğiniz en güvenli plan ve koyduğumuz tüm güvenlik önlemleri ve bence onları geri almanın zamanı geldi."Summers, sporcuların yerel hastane sistemi tarafından 10 kişiyi 15 dakikalık artışlarla test edecek bir burun çubuğu ile test edilmeye devam edeceğini söyledi.

Öğrencilerin bir tesise girmeden girip çıkabilmeleri için bir haritası vardır ve öğrencilerle etkileşime girecek herkes de test edilecektir."Salı sabahı erkek basketbol takım arkadaşlarıyla test edilen ikinci sınıf forveti Samuell Williamson, kampüse geri döndüğüm, önümüzdeki sezonumuz için topu yuvarlayacağımız ve erkeklerle çalışacağım için çok heyecanlıyım dedi. "Test yaptırdım ve tuhaf bir duyguydu ama güvenliğimiz için doğru önlemleri aldığımıza sevindim."Summers, öğrenci-sporcuların 8.goldbets.top Günde burun çubuğuyla tekrar test edileceğini ve test sonuçları için mevcut geri dönüş süresinin yaklaşık 24 saat olduğunu, ancak bir ay sonra çok daha hızlı olacağını umduğunu söyledi."Hemen bir tane yapmak istediğimizi düşündük ve 8. Günün bunu yapmak için güzel bir gün olduğunu, özellikle de seyahat edenler için iyi bir gün olduğunu bazı araştırmalar gördük, dedi.Louisville yüzme ve dalış koçu Arthur Albiero, Öğrenci sporcuları kampüse de Salı günü test edildi.Editörün Seçtikleri Her en iyi kolej futbol takımının ulusal şampiyonluk yarışmacısı haline gelmesi Koronavirüs ve üniversite sporları: NCAA yeniden açılış planları, en son haberler, program kesintileri, daha fazlası"Albiero, departmanımızın her şeyin üstesinden geldiği için çok minnettarım dedi. "Atletik programımızın bir üyesi olarak takımda çocukları olan bir ebeveyn olarak güvenlik açısından bilmenin harika olduğunu düşünüyorum. Çok güven verici. Ve kesinlikle çok sayıda insandan sorumlu olan bir koç olarak her şeyin zirvesinde olduğumuzu bilmek."Summers, futbol soyunma odasının kullanılacağını, ancak sınırlı sayıda oyuncunun içeri girmesine izin verileceğini ve aralarında boşluk bırakılacağını ve personel üyeleri tarafından izleneceğini söyledi. Summers çok olacağını söyledi "düzenlenmiş.""Erkeklerin burada giysilerine erişebilmelerinin, bu kıyafetleri dezenfekte edebilmelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz, dedi. "Bunu gerçekten bu yüzden yaptık, bu adamların uygun temizliği yaptıklarından emin olmak istiyoruz.

Soyunma odamıza birinci gruptan sonra ilaçlama yapılacak, birinci gruptan sonra eğitim odamıza ilaçlama yapılacaktır. Bu döngüyü 2. grup için tekrarlayacağız."Louisville’in genişleyen, 28.000 fit karelik güç ve kondisyon tesisindeki her bir ağırlık rafı 12 fit aralıklarla ayrılmış durumda ve 26 çalışma istasyonundan birine bir atlet atanacak. Çömelme rafları da doğal olarak aralıklı ve başlangıçta açık alan da kullanılacak. Louisville’in baş gücü ve futbol antrenörü Mike Sirignano, oyuncuların ve personelin egzersiz yapmadıkları sürece tüm tesislerin etrafında maske takacaklarını söyledi. Sirignano, sporculardan en az sekiz fit uzakta duracağını ve böylece cesaret verici sözlerini hala bağırabileceğini söyledi."Bütün odayı düdük çalacağım, dedi. "Dikkatli ve dikkatli olmamız gereken şey, koçluk tarzında bağırdığımda, insanlar sesimi kimsenin 8 fit yakınında olamayacağımı duyabilir, bu yüzden damlacıklarım, kirlenmiş damlacıklarım varsa, yapmayın. kimseye vurma."Summers, hem kampüste hem de yerel bir otelde pozitif test yapan herkes için bir karantina süreci kurulduğunu söyledi.

Sporcuların çoğunun kendi odası ve banyosu olduğunu söyledi. Şimdilik, Louisville bir iletişim izleme formu kullanacak ve maruz kalmış olabilecek kişileri izlemek için yerel sağlık departmanıyla birlikte çalışacak."Summers, onları bir otel odasında izolasyona taşımamız gerekebilir ve yemekleriyle ilgili olduğu için spor beslenme uzmanımızla çalışıyoruz. "Onlar için yemek perspektifinden bir teslimat servisimiz olacak ve kapılarına yerleştireceğiz."Her şey 1. aşama ile iyi ilerlerse ve NCAA kurallarına bağlı olarak, sonraki aşamada 15 Haziran’da 30 futbol ve 60 Olimpik spor öğrenci-sporcusu kampüse varır. Grup, Haziran ayına kadar gönüllü fiziksel aktiviteye başlamadan önce benzer hazırlıkları deneyimleyecektir. 22 kendi mekanlarında. Bu aşamada, sınırlı dolulukla ek atletizm tesisleri açılacaktır. Örneğin, Marshall Center’daki antrenmanlar, her seanstan sonra dezenfekte olmak üzere, gün boyunca kademeli seanslar halinde küçük gruplar halinde olacaktı. Planın üçüncü aşamasında, kalan futbol öğrenci-sporcuları 7 Temmuz’da kampüse dönecekti. 13 Temmuz’da gönüllü fiziksel aktiviteye başlamaya hazırlanıyor.

NCAA tarafından uygun şekilde Marshall Merkezinde antrenman yapmalarına izin verilmesi halinde, bu aşamaya 60 adede kadar öğrenci sporcu dahil edilebilir. Ağustos başındaki dördüncü aşamada, tüm öğrenci sporcular aktivitelere geri dönecektir. NCAA veya ACC kurallarının izin verdiği şekilde tam pratikler, hücum ve yarışmalar ile. Tüm spor tesisleri bu zamana kadar açılmış olacak.Satterfield, personelin nasıl yüz yüze toplantılar yapacağını veya herkesin sonbahar için geri dönmesi onaylandığında pozisyon gruplarının nasıl toplanacağını henüz çözemediğini söyledi."Oynarken, bu günden güne neye benzeyecek?" dedi. "Futbol oynamak için hepimiz sahada olacağız ve hepimiz birbirimizle etkileşim içinde olacağız. Neye benzeyecek ve bununla işimize nasıl devam edebiliriz, kimsenin% 100 bildiğini sanmıyorum."Sporcular geri döndükten sonra Satterfield, koçluk personelinin onlar üzerinde sadece çok fazla kontrole sahip olduğunu kabul etti."Hepsi korkusuz, değil mi?" Satterfield dedi. "Gençsin, bana hiçbir şey olmayacakmış gibi hissediyorum. Kendimize karşı dürüst olursak, bence bu gençler, yaşamı nasıl sürdüreceklerini bildikleri şekilde – her zaman yaptıkları gibi – hayata devam edecekler.

Birbirleriyle takılacaklar, etrafta arkadaş olacaklar, yurt odalarında güreşecekler. Onları iki saattir burada tutuyoruz, diğer 22 saat ne yapıyorlar? Bu, izleyeceğimiz, izleyeceğimiz ve bunun nasıl çalıştığını göreceğimiz bir şey, ama bu da bir endişe çünkü tesisten çıktıklarında ne yaptıklarını bilmiyoruz." 2 Haz 2020Heather Dinich ESPN Kıdemli Yazar Close College futbol muhabiri, 2007’de Indiana Üniversitesi’nden ESPN.com’a katıldı Twitter’da takip edin Kampüse dönmeden önce 14 gün boyunca evde karantina almaları istendikten sonra, Louisville öğrenci sporcuları geri karşılandı ve arabayla götürüldü. Salı günü Kardinal Stadyumu’nda koronavirüs testlerini artırdı. 120’den fazla öğrenci sporcu, antrenör ve personel test edildi; futbol, ​​erkek ve kadın basketbolunu temsil eden küçük sporcu grupları, herhangi bir başlamadan önce test edilmek üzere bir hafta erken döndüler. 8 Haziran’da gönüllü fiziksel aktivite Louisville’deki baş atletik antrenör Matt Summers, koronavirüs pandemisi sırasında çevreyi güvenli hale getirmek için prosedürler koymak için yerel sağlık yetkilileriyle çalışmak için önemli ölçüde zaman harcadığını söyledi. İlk aşama, rehabilitasyon için kasabada olmayan 30 futbolcu da dahil olmak üzere küçük grupları geri getirmekti. Summers her oyuncuya ulaştı ve kampüse gelmeden önce evdeyken 14 gün karantina almalarını istedi ve onları temel sağlık kuralları konusunda eğitti."Summers, sürecimiz, ne yaptığımız ve ne kadar hazırlıklı olduğumuz konusunda kendimi çok iyi hissettiğimi söyledi. Futbolcuların her biri Perşembe günü fiziksel olarak çalışacak ve ardından Pazartesi günü gönüllü antrenmanlara başlayacak.

Sporcular her gün sıcaklıklarını kontrol ettirecek ve tesise girmeden önce günlük belirti kontrolüne cevap vereceklerdir."Louisville koçu Scott Satterfield, onları geri getirirken yaptığımız iş konusunda kendimizi güvende ve rahat hissediyoruz dedi. "Hepimiz% 100 emin değiliz – kimsenin olduğunu sanmıyorum – oradaki herhangi bir doktora sorabilirsiniz ve muhtemelen size aynı şeyi söylerler, ancak elimizde olan şey muhtemelen bulabileceğiniz en güvenli plan ve koyduğumuz tüm güvenlik önlemleri ve bence onları geri almanın zamanı geldi."Summers, sporcuların yerel hastane sistemi tarafından 10 kişiyi 15 dakikalık artışlarla test edecek bir burun çubuğu ile test edilmeye devam edeceğini söyledi. Öğrencilerin bir tesise girmeden girip çıkabilmeleri için bir haritası vardır ve öğrencilerle etkileşime girecek herkes de test edilecektir."Salı sabahı erkek basketbol takım arkadaşlarıyla test edilen ikinci sınıf forveti Samuell Williamson, kampüse geri döndüğüm, önümüzdeki sezonumuz için topu yuvarlayacağımız ve erkeklerle çalışacağım için çok heyecanlıyım dedi. "Test yaptırdım ve tuhaf bir duyguydu ama güvenliğimiz için doğru önlemleri aldığımıza sevindim."Summers, öğrenci-sporcuların 8. Günde burun çubuğuyla tekrar test edileceğini ve test sonuçları için mevcut geri dönüş süresinin yaklaşık 24 saat olduğunu, ancak bir ay sonra çok daha hızlı olacağını umduğunu söyledi."Hemen bir tane yapmak istediğimizi düşündük ve 8. Günün bunu yapmak için güzel bir gün olduğunu, özellikle de seyahat edenler için iyi bir gün olduğunu bazı araştırmalar gördük, dedi.Louisville yüzme ve dalış koçu Arthur Albiero, Öğrenci sporcuları kampüse de Salı günü test edildi.Editörün Seçtikleri Her en iyi kolej futbol takımının ulusal şampiyonluk yarışmacısı haline gelmesi Koronavirüs ve üniversite sporları: NCAA yeniden açılış planları, en son haberler, program kesintileri, daha fazlası"Albiero, departmanımızın her şeyin üstesinden geldiği için çok minnettarım dedi. "Atletik programımızın bir üyesi olarak takımda çocukları olan bir ebeveyn olarak güvenlik açısından bilmenin harika olduğunu düşünüyorum. Çok güven verici.

Ve kesinlikle çok sayıda insandan sorumlu olan bir koç olarak her şeyin zirvesinde olduğumuzu bilmek."Summers, futbol soyunma odasının kullanılacağını, ancak sınırlı sayıda oyuncunun içeri girmesine izin verileceğini ve aralarında boşluk bırakılacağını ve personel üyeleri tarafından izleneceğini söyledi. Summers çok olacağını söyledi "düzenlenmiş.""Erkeklerin burada giysilerine erişebilmelerinin, bu kıyafetleri dezenfekte edebilmelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz, dedi. "Bunu gerçekten bu yüzden yaptık, bu adamların uygun temizliği yaptıklarından emin olmak istiyoruz. Soyunma odamıza birinci gruptan sonra ilaçlama yapılacak, birinci gruptan sonra eğitim odamıza ilaçlama yapılacaktır. Grup No. için bu döngüyü tekrarlayacağız.

2."Louisville’in genişleyen, 28.000 fit karelik güç ve kondisyon tesisindeki her bir ağırlık rafı 12 fit aralıklarla ayrılmış durumda ve 26 çalışma istasyonundan birine bir atlet atanacak. Çömelme rafları da doğal olarak aralıklı ve başlangıçta açık alan da kullanılacak. Louisville’in baş gücü ve futbol antrenörü Mike Sirignano, oyuncuların ve personelin egzersiz yapmadıkları sürece tüm tesislerin etrafında maske takacaklarını söyledi.