Przesyłaj identyfikatory i ciężary komunikowo z wagi, eliminując błędy w transkrypcji i troszcząc się o ładenie punktów ładujących.

Grab your FREE Downloadable below!

Przesyłaj identyfikatory i ciężary komunikowo z wagi, eliminując błędy w transkrypcji i troszcząc się o ładenie punktów ładujących.

Opcje sterowania

Wybierz sterowanie miareczkowaniem za pomocą dotyku – nowy 900 Touch Control łatwe oferowanie w używaniu płatnego dostępu i duży, czytelny ekran – lub za pomocą komputera, wsparcie z naszego żego z naszymęn

„Https://www.news-medical.net/2035-Process-Analyzer-from-Metrohm”, „200”, „OK”, „

Analizator Procesów 2035 od najnowszej wersji Metrohm Process Analytics od 24 godzin korzystania z usług internetowych, a także wody i ścieków. Wynik od tego, czy raporty monitorować parametry chemiczne w jednym strumieniu, czy w kilku strumieniach, procesowy analizator 2035 jest zaprojektowany tak, aby stać się integralną częścią każdej zaawansowanej zaawansowanej ty automatyadzac.

Procesowy analizator 2035 jest wszechstronnym mokrym analyizatorem chemicznym, który jest dostępny w trzech głównych grach do oznaczeń potencjometrycznych, fotometrycznych i termometrycznych.

funkcje

Modułowa część mokra miejskich wykorzystanie Możliwość zintegrowania dodatkowych technik pomiarowych (pH, przewodność) Stopień ochrony IP66 / NEMA 4: ochrona w trudnych warunkach Konfigurowalny, przyjazny dla użytkownika interfejs z kilkoma poziomami bezpieczeństwa Możliwość ułatwienia kontroli oceny wyników i kontroli diagnostyki

Aplikacje

Chemia / petrochemia Półprzewodniki / elektronika Metalowe / galwaniczne Gúmictwo Odbiór / zwrotność Papier Miazga jedzenie napój Ścieki przemysłowe „Http://www.news-medical.net/848-Titrino-Plus-Titrators-from-Metrohm”, „200”, „OK”, „

Byłby to 848 Titrino plus do podstawowej klasy Metrohm w miareczkowaniu potencjometrycznym. Stosunek ceny do graniczy z niesamowitym. Byłby to instrument Titrino plus oferta więcej, niż można kupić od tego segmentu cenowego: duży wyświetlacz na żywo z krzywą miareczkowania, wtyczka Graj w funkcjonalność Exchange Unit, mieszadła druokikaikya USB ,.

Okno dialogowe przyrządu jest gospodarstwo do rutynowych użytkowników i sprawia, że ​​obsługa przy przeglądach Titrino plus jest tak łatwa, że ​​okres zapoznawania się jest bardzo krótki. Dodaj do tego ich solidność, co czyni je idealnymi titratorami przez codziennych rutynowych oznaczeń.

funkcje

Instalacja Łatwa Intelligentna jednostka wymienna z pirotechnicznymi literami Maksymalna precyzja dzięki interfejsowi pomiarowemu lub wysokiej jakości Krzywe na żywo Opcjonalna kompaktowa drukarka USB Automatyzacja z kompaktowym zmieniaczem protbki 869

Aplikacje

Miareczkowanie dynamiczne (DET) z automatycznym wyszukiwaniem punktu wyrównawczego Miareczkowanie monotoniczne (MET) z automatycznym wyszukiwaniem punktu wyrównawczego Miareczkowanie punktu końcowego (SET) Wodne i niewodne miareczkowanie kwasowo-zasadowe Miareczkowanie redoks (np. Jodometry, permanganometry, cerymetry) Miareczkowanie strąceniowe (np. Z AgNO3) Miareczkowanie kompleksometryczne (np. Z EDTA) Miareczkowanie fotometryczne przy użyciu Spectrosense 523 nm lub 610 nm Miareczkowanie z polaryzowalnymi elektrodami (Ipol, Upol) “https://www.news-medical.net/T7-Titrator-Excellence-from-Mettler-Toledo”,”200″,”OK”, ”

Elastyczny i rozszerzalny T7 został zaprojektowany tak, aby pasował z Twoich potrzeb w wielu różnych zastosowaniach.

Titrator Wszechstronny z wszystkich zastosowań

T7 firmy Mettler Toledo to wszechstronny titrator z wszystkich zastosowań. Zwiększa modłowość serii titratorów Excellence, od jednej do czterech biuret, także płyty CD, płyta wraz z progresywnymi wymaganiami, w tym KF. T7 został zaprojektowany, aby wspomagać automatyzację InMotion + możliwość przyszłej rozbudowy w celu uzyskania pełnej drogi T9.

Rozszerzona modłowość i możliwość rozbudowy

T7 rozszerzeń rozszerzeń dla większej liczby tablic wyników i biuret. Gdy przyszłe wymagania sąasne, T7 umożliwienie włączenia rozbudowy z titratora T9.diet №1

W w w w w pełni elastyczna automatyzacja

Instrument jest dobrze dopasowany z solidną automatyzacją InMotion. Zmiana protbki, etapy czyszczenia, trudne miareczkowanie i wiele innych przebiega automatycznie, oszczędzając w ten sposób czasowy.

Solidna zgodność

W kontrolowanych ustawieniach oprogramowanie LabX oferowanie kontroli zgodności z 21 CFR 11 i załącznikiem 11 UE.

Specyfikacje

Ódródło: Mettler Toledo

 

Interfejs użytkownika One Click

Dzięki inteligentnemu interfejsowi dotykowemu One Click ekrany główne można modyfikować, szybko i łatwo uruchamiamiać przepływy pracy dotknięciem.

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

Akcesoria typu plug and play

Biurety i czujniki są automatycznie identyfikowane po podłączeniu. Etap można pominąć usuwanie ścieżek, z skraca czas Instalacionescji przyrządu.

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

Miareczkowanie Karla Fischera

Byłby to titratorów Excellence tak, aby w trójkąt miareczkowanie kulometryczne i wolumetryczne Karla Fischera i zapewniać dokładny pomiar wody w probkach stałych i ciekłych od 0,001% ze 100% ze 100% ze 100% ze 100% 100%

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

Zautomatyzowane przepływy pracy dla identyfikowalności

Opcje wyposażenia: znaczniki RFID i kody kreskowe do szybkiego wykorzystania energii, identyfikacja i informacje, a nawet automatyczne wybieranie parametrów dla każdej protbki.

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

Bezpieczne obchodzenie się z chemikaliami

Kontakt użytkownika z chemikaliami można uzyskać dzięki automatycznemu opróżnianiu i uzupełnianiu celi titratora oraz unikaniu przelewania się odpadów dzięki dedykowanym akcesoriom.

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

SmartChemicals

Akcesorium SmartChemicals umożliwia szybkie przesyłanie danych dotyczących okresu przydatności do spożycia i tożsamości pracowników do miareczkowania do titracji, przegląd tostyman samym brak bęiepudówk bęiepudówk bęiepudówk bęiepudówk bęie

Zródło zdjęcia: Mettler Toledo

„Http://www.news-medical.net/G20S-Compact-Titrator-from-Mettler-Toledo”,”200″,”OK”, „

Titrator Kompaktowy G20S łączy w sobie szybką i precyzyjną obsługę miareczkowania potencjometrycznego z prostą obsługę. Dzięki łatwemu w czasie interfejsowi i Konstrukcji oszczędzającej miejsce jest to optymalny wybór do codziennych rutynowych analiz.

Titrator solidny z zastosowań ogólnych

G20S firmy METTLER TOLEDO to wytrzymały titrator ogólnych zastosowań. Zwolność, ale zachowuje nagroda, oszczędzać miejsce Konstrukcyjne, with Kompaktowe titratory. Został zaprojektowany do obsługi 150 technik analizy z 12 funkcjami technicznymi + 12 skrótami na użytkownika, wraz z usługą LabX Express. G20S jest przeznaczony do wielu rutynowych miareczkowań i użytkowników.

Solidna wydajność

Niezawodne kompaktowe titratory mogą przeprowadzać codzienne wersje analizy miareczkowania z rezerwami wielu przy minimalnym przeszkoleniu, czasie i konserwacji.

Rozszerzone opcje analizy

G20S jest zbudowany do łatwego zarządzania aplikacjami rozszerzonymi metodom analizy, skrótom, funkcjom method i opcjom oprogramowania.

Interfejs użytkownika One Click

Dzięki inteligentnemu interfejsowi ekranu dotykowego One Click ekrany główne można modyfikować, szybko i łatwo uruchamiamiać przepływy pracy za dotknięciem dotknięcia ekranu.

Specyfikacje

Źródło: METTLER TOLEDO

 

Akcesoria typu plug and play

Biurety i czujniki są automatycznie identyfikowane po podłączeniu. Etap można uniknąć, usuwający pokój, dane co skraca Instalacionescji czas.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Predefiniowane metody

W Kompaktowych titratorach orientacyjnych jest ponad 20 poprawonych metoda analityczna i oblliczeń z typowych zastosowań. Można z nich korzystać bezpośrednio lub w prosty sposób edytuj pod kryteria wymagane.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Bezpieczna obsługa

Użytkownicy mogą wyznaczyć grupy użytkowników „Ekspert” i „Rutynowy”, aby umożliwić pełny lub ograniczony dostęp do technik, parametry przyrządu i wyników.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Prost automatyzacja

Titratory Kompaktowe to jedyna część przestarzałego zasilania dodatkowe probki Rondolino. Możliwe jest analizy dziewięciu protbeck. Automatyczne funkcje czyszczenia i kondycjonowania przyspieszyć codzienne zadania.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Bezpieczne obchodzenie się z chemikaliami

Kontakt użytkownika z chemikaliami można kosztować koszty automatyczne opróżnianie i napełnianie celi titratora oraz unikanie przelewania się odpadów dzięki ekskluzywnym akcesoriom.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

„Https://www.news-medical.net/862-Compact-Titrosampler-from-Metrohm”, „200”, „OK”, „

Titrosampler 862 Compact – titrator i uzupełniacz probki w jednym – do w pełni zautomatyzowana stacja miareczkowa z powierzchnią nośną dostępną w sprzedaży wagi analitycznej.

Kompaktowe i ekonomiczne urządzenie do wykonywania zadań dynamicznych (DET) i monotonicznych (MET) miareczkowań z automatycznym wyszukiwaniem dotu odniesienia i miareczkowaniem of dotu końzyćm naznyć (SET)

Różne miareczkowania mogą być wykluczone w pełni automatycznie, a elektrody można czyścić i znaleźć w sumie w 12 pozycjach.

Krzywa miareczkowania jest bezpośrednio widoczna dzięki dużemu, przejrzyście zorganizowanemu spotowi na żywo, a bieżący stan serii jest natychmiast rozpoznawalny. Prasowane probki można w oczekiwaniu punktowym poddać punktowej.

Cechy i zalety

Miareczkowanie dynamiczne i monotoniczne (DET / MET) Miareczkowanie do zadanego punktu końcowego (SET) W w w w w pełni automatyczna kalibracja elektrody pH Duży na żywo Mieszadło śmigłowe o analitycznej homogenizacji probki 11 pozycji do seryjnego odbioru Kompaktowy i ekonomiczny Titrator Wyatwy w instacji i pomocy Inteligentna jednostka dozująca z monitorowaniem titranta Maksymalna rekompensata dzięki wejściu pomiarowemu lub wysokiej jakości Krzywe na żywo Kompaktowa drukarka USB jako opcja „Http://www.news-medical.net/InMotion-Autosamplers-from-Mettler-Toledo”,”200″,”OK”, „

Elastyczne i wydajne autosamplery

Automatyzacja w miejscuszym laboratorium stawia wymagania różnorodnych prbek i przepływów pracy. Automatyzacja nie polega już tylko na przechodzeniu od probki do analizy i analizy. Od. Eliminacja kolejność procesów i błędów transkrypcji informacji lub probkach przez kompleksowe czyszczenie i kontrola oraz ochrona na potrzeby analizy, autosamplery są tak środowiska, aby pody podiezczeny wie podiezczenie w podie

Maksymalna produktywność

Zaprojektowane, aby zmaksymalizować przepustowość na minimalnej przestrzeni, automatyczne podajniki probki InMotion zwiększają produktywność bez poświęcania miejsca na stole laboratoryjnym. Innowacyjne ramiona robotów serii Pro i Max sięgają do tacki naprobki, optymalizując przestrzeń.

Elastyczna automatyzacja

Intuicyjne i elastyczne programowanie w naszych instrumentach pozwala na przenoszenie odpowiedzi na probki. Użyj funkcji PowerShower ™ i wypad kondycjonowania, aby skutecznie czyścić i konserwować czujniki w celu poznania operacji lub konserwować czujniki w celu poznania operacji lub konserwacja w celu uzikania.

Modułowe i dopasowane

Zbuduj swój automatyczny podajnik probki zgodnie z wymaganiami probek probki dzięki modulowym płytom na pompy, systemowi CoverUp ™ z prbek i proto, także tacom do kąpieli do kontroli temperatury.

Pasuje do każdego laboratorium

„Wybierz między podstawami autosamplerów Flex, Pro i Max InMotion oraz statywem, który pasuje do Twoich potrzeb w zakresie przepustowości i wielkości prosbki. Podłącz InMotion od znalezienia titratora, wybomierza, refraktometru, pH-meter Excellence METTLER TOLEDO Excellence, aby uprościć obsługę w laboratorium za pomocą zwykłego autosamplera połączona do narzędzi zna Onelezomocych.

Bezpieczna i wydajna identyfikacja protbeck

Korzystaj z ważenia SmartSample ™ RFID z wagami Analytical Excellence, aby zapewnić gwarancje wydajność i wydajność ważenia. Przesyłaj identyfikatory i ciężary komunikowo z wagi, eliminując błędy w transkrypcji i troszcząc się o ładenie punktów ładujących. Likwidacja czytnika kreskowych od automatycznej identyfikacji.

Pozostań w kontakcie dzięki rzutowi oka

Jedno szybkie wieżowanie na wskaźnik LED na szczyt pozwala zorientować się, czy analizy nadal trwa, dotyczy Twoje uwagi lub jest gotowa z ponad liczby liczby prosbek.

„Http://www.news-medical.net/EasyPlus-Sample-Preparation-from-Mettler-Toledo”,”200″,”OK”, „

Zautomatyzuj przygotowywanie protbeck dzięki Easy Dose

Przygotowanie jest gotowość od proby analitycznej pracy. Jednak zwykle się z żmudnych i żmudnych i operacji ręcznych i środków zaradczych z czasem zmianą lub zmienności. Instrumenty dozujące EasyPlus to dokumentacja terminu wykonania precyzyjnych i dokładnych, w pełni zautomatyzowanych zadań z usługą cieczy.

Wszechstronne zastosowania w dozowaniu

Dzisiejsze laboratoria wykonują różnorodne aplikacje dozujące. Ustaw wymaganą czasową, prędkość dozowania i, aby stosunki dozowania do swoich pracowników.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Dokładne dozowanie

Wydawanie się się łatwe – na pierwszy rzut oka. Dokładne i powtarzalne obchodzenie się z cieczami i przygotowywanie prbek jest czasochłonne i wymaga dobrze wyszkolonego personelu laboratoryjnego. Urządzenie dokładnie i powtarzalnie dozuje się kobiety do 10 µl.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Bezpieczna transkrypcja wyników

Zminimalizuj błędy transkrypcji, podłączając przyrząd do wagi MS, ML lub ME firmy METTLER TOLEDO i korzystaj z automatycznego przenoszenia ciężaru.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

EasyPlus – Connect Balance

Kredyt wideo: METTLER TOLEDO

„Dowiedz się, jaka probki wagi do aparatu” Titrator EasyPlus.

Wyraźne wskazówki na ekranie dotykowym

Zaprojektowana z napisem lub prostocie, Easy Dose rozpoczyna rutynowe po zadaniu dotknięciu bohatera. Interfejs użytkownika mówi w Twoim języku – i 14 innych. Nauka i narzędzie z narzędzia analitycznego never było łatwiejsze.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

/ ** / $ (function () {Azom.injectYouTubeIframeApi ();}); / ** / „Http://www.news-medical.net/C30S-Compact-Titrator-from-Mettler-Toledo”,”200″,”OK”, „

Wszechstronny specjalista w zakresie kulometrów Karla Fischera to elastyczne i wydajne urządzenie do szybkiego oznaczania wody w probkach z liniami o zawartości wody od 1 ppm o 5%.

Titrator Solidny kulometryczny Karla Fischera

C30SX firmy METTLER TOLEDO to wytrzymały titrator kulometryczny Karla Fischera. Zapewnia warunki produkcji w serii Compact KF Coulometer. C30SX wyświetla dokładne obrazy w zakresie od 1 ppm 5% wody. Został eksploatowany do obsługi 150 metoda i wykorzystuje automatyczne automatyczne utwór InMotion KF od porównania przepustowości oraz oprogramowanie LabX do zarządzania danymi.

Zautomatyzowany piec InMotion KF

Dzięki C30SX i zautomatyzowanemu Piekarowi InMotion Karl Fischer może znaleźć zawartość wody nawet w 26 probkach, co poprawi produktywność.

Solidna zgodność

Oprogramowanie LabX zapewnia wsparcie dla zgodności z 21 CFR, część 11 i załącznikiem 11 UE, w kontrolowanych ustawieniach.

Interfejs użytkownika One Click

Dzięki inteligentnemu interfejsowi ekranu ekranu One Click, ekrany główne ekrany można modyfikować, szybko i łatwo uruchamiamy przepływy pracy za dotknięciem ekranu.

Specyfikacje

Źródło: METTLER TOLEDO

 

Bez diaphragmy dla ułatwienia użytkowania

Ogniwo generator C30SX ceny bez membrany ceramicznej. W ten sposób zapewnia mniejszy dryf, wadę i porównanie dla szerokiego protbki.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Solidna Konstrukcja, dokładne wyniki

Ekskluzywna Konstrukcja celi do miareczkowania wyników interferencji wilgoci z oceny przy wartości dryftu, gwarantując powtarzalne i precyzyjne pomiary.

Zródło zdjęcia: METTLER TOLEDO

Bezpieczne obchodzenie się z chemikaliami

Kontakt użytkowników z chemikaliami można tanio dopuścić automatyczne opróżnianie i napełnianie napełniania celi titratora oraz unikanie przelewania się odpadów dzięki dzialanemu poziomnemu.